کد خبر : 1398 / /
/

دختر نوجوانی که به خاطر استرس امتحان قصد خودکشی داشت‌ نجات یافت.

 

یکی از نکات مهم در فصل امتحانات دانش آموزان و دانشجویان کمک والدین به آن‌ها برای مدیریت استرس و اضطراب ناشی از امتحانات است.

در بعضی موارد استرس ممکن است دانش آموزان را به اتخاذ تصمیماتی خطرناک سوق دهد که حتی ممکن است به بهای از دست دادن جان آن‌ها تمام شود؛ مانند اتفاقی که برای یک دختر نوجوان هندوستانی رخ داد.

این دختر نوجوان که به خاطر ترس از امتحان قصد خودکشی داشت با خوش‌شانسی نجات پیدا کرد. این دختر که با پریدن به داخل دریاچه‌ای در منطقه «بهوپال» قصد پایان دادن به زندگی اش را داشت با هوشیاری یک فرد محلی ناکام ماند.

پس از اینکه این دختر با بالارفتن از نرده‌های محافظ به داخل دریاچه پرید این مرد بلافاصله ماهیگیران محلی را هوشیار و او نجات یافت. این دختر که هویتش مشخص نشده بلافاصله به اداره پلیس محلی منتقل شد. او در مورد چرایی این تصمیم خود گفت که به خاطر استرس امتحان دست به این اقدام زده است. پلیس والدین این دختر را به کلانتری احضار و توصیه‌های لازم را در این‌باره به آن‌ها گوشزد کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار