کد خبر : 1338 / /
/

با وجود توقف افزایش نرخ ارز روند کلی بازار موبایل از ابتدای هفته جاری تاکنون افزایشی بوده است به طوری که آیفون ۱۱ پروکس از ۳۷ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان در ابتدای هفته جاری امروز به ۴۰ میلیون و ۷۵۹ هزار تومان رسیده است.

 

بازار موبایل از ابتدای هفته جاری وارد مسیر افزایشی شد و در حالی که افزایش نرخ ارز در این مدت متوقف شده است روند قیمت‌ها در این بازار کماکان افزایشی است. در حالی که مسیر کلی بازار به سمت افزایش قیمت‌ها است، اما در این بین برخی از انواع گوشی‌های همراه کاهش قیمت را نیز تجربه کرده اند و قیمت برخی از آن‌ها نیز از ابتدای هفته تاکنون ثابت بوده است.

همزمان با افزایش نرخ ارز افزایش قیمت‌ها در بازار‌های طلا، سکه، خودرو و حتی موبایل استارت خورد، اما در حالی که افزایش نرخ ارز طی چند روز اخیر متوقف شده است روند بازار‌های موازی مانند بازار موبایل افزایشی مانده است؛ افزایش قیمت‌ها در بازار موبایل در این مدت به گونه‌ای است که گوشی همراه آ۵۱ از ۷ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان در ابتدای هفته جاری امروز به ۸ میلیون ۶۰۰ هزار تومان رسیده است و یا گوشی همراه سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ الترا از ۲۷ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان در ابتدای هفته جاری امروز به ۲۷ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان رسیده است؛ در این بین، اما گوشی همراه سامسونگ گلکسی زذ فولد از ۴۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در ابتدای هفته امروز به ۴۴ میلیون تومان رسیده است و یا سامسونگ گلکسی آ۷۱ نیز از ۹ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان امروز به ۹ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان رسیده است.

در بین گوشی‌های آیفون نیز این نوسانات قیمتی به چشم می‌خورد به طوری که آیفون اس‌ای ۱۲۸ از ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در ابتدای هفته جاری امروز به ۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است و مدل ۶۴ گیگابایت آن نیز امروز ۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت دارد و آیفون ۱۲ پرومکس نیز در حالی که مسیر کلی بازار امروز افزایشی بوده است کاهش قیمت را در این مدت تجربه کرده است به طوری که این تلفن همراه از ۴۲ میلیون تومان در ابتدای هفته جاری امروز به ۴۰ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان رسیده است و در این بین قیمت آیفون ۱۱ پرومکس نیز در این مدت افزایش یافته است و این گوشی همراه از ۳۷ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان در ابتدای هفته جاری امروز به ۴۰ میلیون و ۷۵۹ هزار تومان سیده است گفتنی است که مدل دیگر این تلفن همراه که ۵۱۲ گیگابایت ظرفیت دارد امروز ۴۶ میلیون تومان قیمت خورده است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار