کد خبر : 1061 / /
/

با دستگیری قاتل جوان 19 ساله جزئیات قتل در عروسی فاش شد.

قتل به صورت وحشتناک اتفاق افتاد.قتل به دلیل مشکلات خانوادگی است.قتل میتواند انگیزه‌های مختلفی از جمله قتل از روی حسادت ، قتل ناموسی ، قتل ایدئولوژیک ، از روی عصبانیت باشد.قتل خبری غم‌انگیز و وحشتناک  است. آخرین اخبار مربوط به قتل را در سایت خبرآزاد بخوانید. 

قاتل جوان سراوانی، پس از 9 روز  شناسایی و دستگیر شد.

 سرهنگ "مرتضی جوکار" جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: اوایل اسفند ماه سال جاری جوانی 19 ساله، طی یک نزاع دسته جمعی، با ضربات چاقو در یک مراسم عروسی در یکی از محلات شهرستان سراوان به قتل می‌رسد.

او افزود: بلافاصله بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان مذکور قرار گرفت و کارآگاهان پلیس آگاهی با حضور در صحنه قتل تحقیقات تخصصی خود را آغاز کردند.

قتل هولناک جوان 19 ساله در سراوان

قتل

جانشین فرمانده انتظامی استان ادامه داد: در تحقیقات میدانی به عمل آمده مشخص شد که این جوان، در مراسم عروسی، با فردی که از مدت‌ها قبل با وی اختلاف داشته برخورد و پس از مشاجره لفظی، درگیری بین آن‌ها آغاز می‌شود و طی آن فرد مذکور، به اتفاق ۸ نفر از دوستانش به مقتول حمله ور و با ضربات چاقو او را به قتل رسانده و از محل متواری می‌شوند.

سرهنگ جوکار تصریح کرد: با تلاش پلیس 8 نفر از همدستان متهم، طی چند عملیات در نقاط مختلف شهرستان سراوان دستگیر شدند، ولی مشخص شد ضارب اصلی به شهرستان‌های دیگر استان گریخته است.

او بیان داشت: تلاش پلیس برای دستگیری متهم اصلی پرونده ادامه داشت تا اینکه تیم رسیدگی کننده به پرونده از حضور مجدد قاتل در شهرستان و اختفاء وی در یکی از روستا‌های مرزی برای خروج از کشور مطلع و در عملیاتی ضربتی او را پس از ۹ روز فرار دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: متهمان پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار