کد خبر : 5146 / /
/

اخبار ورزشی/خبر ورزشی/اخبار ورزشی امروز

سرخابی‌ها به تساوی بدون گل رضایت دادند.

اخبار ورزشی: علی دایی معتقد است دربی پایتخت هیچ چیز نداشت. او با تاکید روی این جمله توضیح می دهد: «این دربی هیچی نداشت! به نظرم هر دو تیم برای نباختن به زمین آمده بودند تا شاهد یکی از ضعیف ترین دربی‌های تاریخ مسابقات استقلال و پرسپولیس باشیم. تیم‌ها نه ریسکی کردند و نه موقعیت خاص و هیجان انگیزی دیدیم.

او درباره رضایت یحیی و فرهاد از تساوی می گوید: «هر دو دوست نداشتند ببازند و نباختند! شاید به شرایط فعلی تیم خودشان در جدول و مسائل دیگر بیشتر توجه کردند و تصمیم گرفتند ریسک نکنند. درمجموع دربی قشنگی نبود و کیفیت پایینی داشت.»

پیشنهاد مالی عجیب و غریب به ستاره پرسپولیس

شماره ۸۸ پرسپولیس تا همین چند ماه پیش یکی از مهره‌های اصلی و قابل اعتماد یحیی گل محمدی بود که پس از یک اشتباه به نیمکت ذخیره‌ها تبعید شد.

خبرورزشی: هر چند سیامک نعمتی تا پایان لیگ بیست و دوم با پرسپولیس قرارداد دارد اما شنیدیم یکی از تیم های متمول صنعتی به او پیشنهاد مالی سنگینی داده است! این تیم صنعتی و پولدار بالاترین رقم ممکن را به هافبک نیمکت نشین فعلی پرسپولیس ارائه کرده است.

سیامک نعمتی بازیکن کارساز و کلیدی دوران برانکو حالا در پرسپولیس تبدیل به یک نیمکت نشین محض شده و حتی در دربی یک دقیقه هم فرصت بازی پیدا نکرده است! این درحالی است که شماره ۸۸ پرسپولیس تا همین چند ماه پیش یکی از مهره های اصلی و قابل اعتماد یحیی گل محمدی بود که ناگهان پس از اشتباه در دیدار با آلومینیوم اراک و شکست تیمش به نیمکت ذخیره ها تبعید شد.

سیامک نعمتی به دلیل نیمکت نشینی در پرسپولیس شانس دعوت به تیم ملی را از دست داده و با ادامه این روند به طور یقین جام جهانی قطر را نیز از دست خواهد داد.

گلر پرسپولیس با ۵۰ هزار یورو ایران را ترک کرد!

سنگربان تیم پرسپولیس تهران درباره دلایل سفرش به کرواسی و ترک ایران صحبت کرده است.

ایلنا: بوژیدار رادوشوویچ، دروازه‌بان کروات تیم پرسپولیس که دو روز پیش ۵۰ هزار یورو دریافت کرده بود، روز گذشته ایران را ترک کرد تا به کشورش برود.

این در حالی است که او وعده خروج از کشور را داده بود و این را «مسیر بی بازگشت» می‌دانست اما با پرداخت بخشی از مطالباتش تصور می‌شد که از این تصمیم کوتاه بیاید.

در حالی که به نظر مصمم بود که چنین اقدامی را انجام دهد، در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به این موضوع اظهار داشت: حتی همین ۵۰ هزار یورو هم با تاخیر یک روزه به من پرداخت شد. همچنین یک توافقنامه به من پیشنهاد دادند که قبول کنم ایران را ترک نخواهم کرد چرا که از این موضوع نگران هستند. مشکل آنها این است که نمی‌خواهند به قدری به من پول بدهند که به صورت قانونی نتوانم قراردادم را فسخ کنم.

او در این باره افزود: از من خواستند تا پاسپورتم را به باشگاه بدهم که درخواست عجیبی بود. آنها به من احترام نگذاشتند. وقتی در تابستان [سمیعی] به من بدقولی کرد، من گفتم "ولش کن، مهم نیست" اما حالا به خاطر این بدقولی ها آماده ام تا ...

بوژیدار پس از ترک ایران ترجیح داد که درباره علت خروج به همان صحبت‌ها پیرامون احترام بسنده کند. او در پاسخ به این سوال که آیا از پرسپولیس شکایت خواهد کرد گفت: یک ساعت پیش می‌خواستم این کار را انجام دهم اما کنسل کردم.

رادو در پایان گفت: مدیران باشگاه مغز من را خسته کردند و عصبی ام کردند. من همیشه برای پرسپولیس با تمام توان بازی کردم و همیشه هواداران را دوست داشتم.

شوخی کریم باقری با آندو

بعضی‌ها می‌گویند حتی کتک خوردن از باقری هم ناراحت کننده نیست!

خبرآنلاین: کریم باقری کلا آدم شوخی است. شوخی های او هیچوقت کسی را ناراحت نمی کند. البته بعضی ها می گویند حتی کتک خوردن از باقری هم ناراحت کننده نیست! او گهگاهی بازیکنان را نوازش می دهد. باقری که اخیرا در گفت و گوی مشترکی با تعدادی از ستاره ها از جمله کریمی، جباری و... شرکت کرد، با آندو هافبک سابق آبی ها هم شوخی کرد. وقتی تیموریان از باقری پرسید چرا به جام جهانی 2002 صعود نکردند او پاسخ داد: «چون دوست نداشتیم!»

مجیدی: با کسی تعارف ندارم، حتی برادرم

سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید که نظم و انضباط تیمی اولین چیزی است که او در این تیم می‌خواهد.

خبرورزشی: فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل پیکان در هفته نهم لیگ برتر فوتبال، گفت: پیکان تیم جوان و دونده‌ای است اما با توجه به اینکه در پنج هفته گذشته پنج تساوی داشتیم چاره‌ای جز برد نداریم و برای پیروزی به زمین می‌رویم. برای این کار باید هوشیار باشیم و تمرکز بالایی داشته باشیم. ان‌شاءالله با یک بازی خوب سه امتیاز را به دست بیاوریم.

وی در مورد کیفیت زمین ورزشگاه دستگردی میزبان دیدار تیم‌های پیکان و استقلال و اینکه ابتدا قرار بود این مسابقه در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شود، تصریح کرد: من هیچ کدام از این زمین‌ها را ندیدم و از کیفیت آن اطلاعی ندارم.

سرمربی تیم استقلال در واکنش به پرسشی مبنی بر اینکه تیمش در فصل جاری برخلاف فصول گذشته جنبه احتیاط را رعایت می‌کند و چقدر این موضوع به تفکرات گابریله پین و تأثیر او در تیم ربط دارد، عنوان کرد: با تمام احترامی که برای شما قائلم با این نظر موافق نیستم. می‌توانید آمار را ببینید که تیم استقلال در این هشت هفت چند موقعیت گل داشته است. فقط در بازی با صنعت نفت هفت، هشت موقعیت گل ایجاد کردیم. چطور می‌گویید بازی تدافعی انجام دادیم؟ فقط در دو بازی با سیستم ۳-۳-۴ بازی کردیم. با توجه به اینکه بازیکن تهاجمی زیاد داریم، بازی تهاجمی در دستور کارمان است. شاید به جز بازی با صنعت نفت آبادان، در بازی‌های دیگر کیفیت لازم را در این بخش نداشتیم ولی با این حال می‌توانستیم برنده بازی باشیم. امیدوارم فردا این بدشانسی‌ها تمام شود و بتوانیم برنده میدان باشیم.

«اتفاقاتی در داوری هفته‌های گذشته افتاده است، به نظر شما دلیل نتیجه‌گیری استقلال اتفاقات داوری بوده یا کیفیت فنی تیم؟» مجیدی در واکنش به طرح این سوال گفت: دو کار را در عرصه مربیگری انجام نمی‌دهم و نتیجه نگرفتن را گردن داور و همچنین بازیکن نمی‌اندازم. این دو کار را انجام نمی‌دهم. به عنوان مسئول فنی تمام نتایج را بر عهده می‌گیرم. بنیادی‌فرد در دربی برای اولین بار نبود که برای ما قضاوت می‌کرد. قبل از بازی هم گفتند که داور خوبی است. من اگر اعتراضی کردم، به خاطر این بود که دیدم که داور آن صحنه را دید و فقط شهامت گرفتن پنالتی را نداشت. مطمئن باشید اگر آن صحنه در دقیقه ۳۰ یا ۵۰ می‌افتاد داور پنالتی می‌گرفت. الان هم می‌گویم اگر استقلال نتیجه نگیرد بر عهده من است. به هیچ عنوان نمی‌توانیم بگوییم داور باعث شده و من این صحبت را رد می‌کنم و قبول ندارم.

وی درباره محروم و مصدومان تیمش و همچنین وضعیت بابک مرادی گفت: غایب ما وریا غفوری است که به دلیل مصدومیت در جمع تیم حضور ندارد. بابک مرادی از بازیکنان خوب ما است و خیلی او را دوست دارم ولی نظم و انضباط تیمی اولین چیزی است که من در استقلال می‌خواهم. فرزاد برادر من یک ربع دیر به تمرین آمد، دو هفته اجازه ندادم سر تمرین بیاید و ۲۰ درصد جریمه‌اش کردم. با کسی تعارف نداریم. بابک بازیکن خوبی است ولی باید بداند که در چارچوب تیم باشد. با صحبتی که با مدیرعامل داشته‌ام این بازیکن به کمیته انضباطی می‌رود و بعد به تمرینات ملحق می‌شود. نمی‌خواهم بگویم که سر تمرین چه اتفاقاتی افتاده و این موضوع خانوادگی است. مرادی باید بداند که در چه تیمی بازی می‌کند.

وی در پاسخ به این سوال که در غیاب غفوری چه بازیکنی جایگزین او می‌شود؟ تصریح کرد: به نکته خوبی اشاره کردید، وریا در بازی با پرسپولیس واقعا به درد ما می‌خورد و با توجه به اینکه شرایط بدنی خوبی داشت و بازی با صنعت نفت هم فوق‌العاده بازی کرد ولی متاسفانه مصدوم شد و به دربی نرسید. بازیکنان جوانی داریم که می‌توانند جایگزین وریا شوند.

مجیدی در واکنش به این موضوع که چقدر امیدوار است پس از ۵ تساوی پیاپی چقدر امیدوار به نتیجه‌گیری مقابل پیکان است، خاطرنشان کرد: به تک‌تک بازیکنانم ایمان دارم، تیمی که در ۸ هفته نمی‌بازد و ۲ گل می‌خورد و این گل‌ها هم در جریان بازی نیست و از روی ضربات ایستگاهی به ثمر رسیده، تیم باکیفیتی است. تمام تلاش و تمرکزم را می‌گذارم تا استقلال را به آن کیفیت دلخواهی که مدنظرم هست را برسانم و مطمئنم با این بازیکنان به این موضوع می‌رسیم.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.