کد خبر : 26045 / /
/

حوادث | حوادث اجتماعی | حوادث خانوادگی

این دختر در آخرین تماس خود به مادرش گفته یک ربع دیگر می‌رسم خانه، اما هیچ وقت برنگشته است!

فیلم منتشر شده از مصاحبه پدر دختر گمشده در شیراز و ماجرای ناپدید شدن دختری به نام «سما جهانباز» در این شهر بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشته است.

سما دختر ۲۲ ساله‌ای که برای خرید به یک پاساژ در شیراز رفت، ولی هرگز بازنگشت.

سما جهانباز

گم شدن سما جهانباز در شیراز

پدر سما، دختر گمشده در شیراز گفت:

آخرین بار که با مادرش حرف زده بود به او گفته بود که یک ربع دیگر به خانه می رسد اما یکدفعه غیبش زد و گوشی اش خاموش شد

در این ویدیو پدر سما جهانباز می گوید چهل روز از ناپدید شدن دخترش در شیراز می گذرد و هنوز از گمشده اش خبری نیست. ۲۵ تیر ۱۴۰۱ دختر ۲۲ ساله اصفهانی به نام سما جهانباز که برای سفر به شیراز رفته بود، در خیابان معالی آباد این شهر ناپدید شد.

اشک می‌ریزد و از مردم، پلیس، هنرمندان و ورزشکاران می‌خواهد که به او کمک کنند. پدر میانسالی که حالا ۴۵ روز است، هیچ خبری از دختر جوانش ندارد. کلیپ اشک‌های دردناک این پدر حالا در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌چرخد. همه در جست‌وجوی سما هستند. هیچ نشانه یا اثری از این دختر نیست. هیچکس نمی‌داند که او الان کجاست، نفس می‌کشد یا نه.

تا به حال علی کریمی و شهربانو منصوریان و خانم فاطمه گودرزی با او همکار کرده و تصاویر دخترش را به اشتراک گذاشته اند پدرش میگوید من به شدت استرس دارم که نکند او سما در چاهی سقوط کرده باشد و یا اینکه مورد تعرض قرار گرفته باشد!

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.